Suuçtu Şelalesi Fotoğrafları

Geçen hafta sonu gittiğimiz Suuçtu Şelalesi’nden fotoğraflar… Şelaleyi pek fotoğraflayamadım, çünkü yaklaştığınızda sırılsıklam oluyorsunuz :) Adını nereden aldığını anlamış olduk..

Bursa’nın Mustafakemalpaşa ilçesine 18 km. uzaklıkta bulunan ve ilçenin içme suyu ihtiyacını karşılayan Suuçtu Şelalesi 38 metre yükseklikten dökülür. Çataltepe mevkiinde, Muradiyesarnıç Köyü yakınlarında, Karadere üzerinde fay hattının çökmesi ile oluşmuştur. Kayın, meşe, çam ağaçlarının gölgesinde serin bir dinlenme alanı olan bu alan, etrafındaki ahşap piknik masaları ve ocakları sayesinde piknikçilerin çok rağbet ettiği bir mesire yeridir.

Yunus Ertürk

Uzun süre kurumsal firmalarda web tasarımı ve dijital pazarlama üzerine çalıştıktan sonra aktif iş yaşantısını freelance olarak sürdürmekte. Dijital pazarlama, sosyal medya, görsel sanatlar seveni ve araştırmacısı. Twitter ya da facebook üzerinden ulaşabilirsiniz.

1 Comment

  1. Bu çalışmaların da çok hoşuma gitti, tebrik ederim pozlama süresini çok iyi ayarlamışsın masal gibi olmuş başarılar :))

Leave a Reply

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.