Paypal Singapur Metrolarında QR Kodlu E-Ticarete Başladı

Daha önce E-Ticarette Yeni Fikirler ve Akıllı Pazarlama yazısında paylaştığım QR kod ile e-ticaret fikrini Paypal Singapur’da kullanmaya başlamış. 15 metro durağına yerleştirdiği QR kodlu marketler ile kullanıcılara metro beklerken alışveriş fırsatı sunuyor.

Çalışma ile sevgililer günü için sekiz farklı tedarikçiden sadece QR kodu yardımıyla ürün satın alınabiliyor. Singapur’da tüm metro istasyonlarında wireless bağlantı bulunuyor ve kullanıcılar rahat bir şekilde alışveriş yapabilme olanağına sahip oluyor.

Singapur’un seçilmesinin önemli nedenlerinden birinin de ülkede akıllı telefon kullanımının %70 oranında olması gösteriliyor.

Paypal Qr Kodu E-Ticarette Deniyor

Paypal Qr Kodu E-Ticarette Deniyor

Yunus Ertürk

Uzun süre kurumsal firmalarda web tasarımı ve dijital pazarlama üzerine çalıştıktan sonra aktif iş yaşantısını freelance olarak sürdürmekte. Dijital pazarlama, sosyal medya, görsel sanatlar seveni ve araştırmacısı. Twitter ya da facebook üzerinden ulaşabilirsiniz.

coca-cola mutluluk makinesi

3 Comments

 1. ayrıştırmacısı yazmak istedin sanırım

 2. Sürekli gelişmekte olan teknolojik değişimler doğrultusunda evden eve nakliyat sektöründe öncü kuruluş olmanın gururunu yaşıyoruz.Taşımacılık hizmetlerimizde bugüne kadar hep müşteri odaklı hareket etmekte ve kalite düzeyimizi düşürmeyecek biçimde taşımacılık çözümleri uygulamaktayız.

  Şehirler arası evden eve nakliyat ta doğru adresiniz olan Atlantis Nakliyat Kaliteli,Güvenli,Ambalajlı ve Sigortlı taşımacılıkta siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte. Şehirler arası taşımacılık yaptığımız bütün araçlarımız evden eve nakliyat için dizayn edilmiştir.
  Kadikoy Evden eve Nakliyat

  Evden Eve Nakliyat

  Ev Taşıma

  Ofis Taşıma

  Eşya Ambalajlama

 3. Emeğine sağlık yunus hocam çok teşekkürler

Leave a Reply

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.