Kimdir

Karlı bir ocak ayının yirmi yedinci günü Bursa’da dünyaya gözlerimi açmışım, çok ağladığımdan o anları hatırlayamıyorum.

Aileme sevinç dolu günler getirdiğimi, başlarda ufak tefek sakarlıklarla çok tehlike atlattığımı ama göz açıp kapayıncaya kadar büyüyüp Emir Buhari İlköğretim Okulu’nda ilk öğrenimime başladığımı söylüyorlar. Sonrası bitmek bilmeyen okul çilesiyle Bursa Anadolu Lisesi’nde ortaöğrenimimi tamamladım. Liseyi takiben Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği bölümünü kazandım.

Fotoğraf, grafik, tasarım vazgeçilmezlerim aklıma geleni kafamda tasarlar, olmalı derim, alırım makinemi elime ya da geçerim bilgisayarımın başına. Kelimelere dökemediklerimi bir şekilde çizittirdiklerime yansıtmak isterim. İçimden geleni yapar çakma entellerden ve yeşillik olan yiyeceklerden pek hazzetmem.

2 Comments

  1. Bende sevmem lan kedileri. Ne çok ortak yanımız varmış :P

  2. aykut arslan Reply to aykut

    yeşilliklerden ötürü öğrenci evinde yemek seçme rekorunu bir diğer ev arkadaşımız Tuncay Yürür’le paylaşma şerefine erişmitir… Hatta 3 kişiden 2’si yeşillik sevmeyince 1 sene simit ve türevi unlu mamüller tüketmek konusunda bizimle yarışa girmeye kalkmayın :) Ayrıca bu zat-ı muhterem uyku ihtiyacını bilgisayarı başında çalışırken uyuya kaldığı dakikalarda karşılamaktadır. Genelde oturur pozisyonda üzerine hiçbirşey almadan ışığı açık bırakarak uyur. Odasına giren börtü böceği kendine has bir yöntem olan deodorant sıkarak kavurma yöntemiyle öldürme yetisine sahiptir. Benimle en büyük ortak yanı ise, odasına girdiğinizde kendinizi kaybedebilirsiniz. Tabi mecazen değil gerçekten kaybedebilirsiniz. Süper ötesi dağınık hallerimize bizim bile hayret etmemize rağmen yaşam alanımızı seviyoruz. Evimizin içinde olur olmaz zamanlarda Yeşil-Beyaz Şampiyon Bursa seslerini duymak oldukça olağanlaşmıştı. Yunus’un Bursa sevdası bir iyi Fenerbahçeli olan beni bile etkileyerek Bursa sempatisi kazanmama vesile olmuştur. Objektifin dert görmesin kardeşim, bitti…

Leave a Reply

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.