Bursa Adobe CS5 Eğitimi

Masaüstü Yayıncılık ve Adobe CS5 Seminerleri Bursa’da Başlıyor!

Bursa Adobe CS5 Eğitimi

Bursa Adobe CS5 Eğitimi

InDesign, Illustrator, Photoshop, PDF, Font Yönetimi hakkında en önemli bilgi ve püfleri görme, panelistlerin problemlere farklı yaklaşımlarını, çözüm yollarını öğrenme imkanı bu seminerde!

Matbaalar, Yayınevleri, Grafik Tasarımcılar için kaçırılmaması gereken özel bir seminer!

Yayıncılık, Matbaa, Reklam Ajansları’nın günlük çalışma hayatlarında karşılaştıkları teknik problemlere en doğru ve akılcı çözümlerin sunulacağı, gelişen yazılım teknolojileri doğrultusunda tasarımcı ve uygulayıcıların önündeki engellera karşı çözüm yollarının işleneceği seminere tüm sektör üyelerini bekliyoruz.

Seminere katılmak için www.adobebilgi.com sitesinin İletişim bölümünden “Bursa Seminerine Katılmak İstiyorum” seçeneğini seçerek kayıt formunu doldurmanız gerekmektedir.

ADRES: BTSO Organize Sanayi Bölgesi Mavi Cadde 2. Sokak No: 2 Nilüfer / BURSA
TARİH: 05 Mart Cumartesi
SAAT: 12:00 / 18:30
KAYIT: www.adobebilgi.com

Bursa’da pek sık rastlayamıyoruz böyle eğitimlere. Olunca da değerlendirmek gerekiyor. Bursa’da ikamet eden arkadaşlarıma gitmesini tavsiye ederim. İlgili kişiler için faydalı olacağına inanıyorum.

Yunus Ertürk

Uzun süre kurumsal firmalarda web tasarımı ve dijital pazarlama üzerine çalıştıktan sonra aktif iş yaşantısını freelance olarak sürdürmekte. Dijital pazarlama, sosyal medya, görsel sanatlar seveni ve araştırmacısı. Twitter ya da facebook üzerinden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.