BumpTop ile 3 Boyutlu Masaüstüne Geçiş Yapın

BumpTop, masaüstümü 3 boyutlu yapmak istiyorum, nasıl yaparım diyenler için birebir program. Bu program ile masaüstünüzü 3 boyutlu bir oda haline getiriyorsunuz.

BumTop masaüstünü 3 boyutlu yapmasının yanında daha farklı meziyetlere de sahip;
-Masaüstü karışık olanlar toplayıp düzenleyememekten şikayetçi olanlar için güzel bir çözüm sunulmuş. Masaüstündeki öğeleri türlerine göre gruplayarak saklayabiliyorsunuz. Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere değişik dosya türleri gruplar halinde masaüstünde duruyor.
-Oda şeklinde dedik 4 duvara ve zemine istediğiniz resimleri background olarak yerleştirebilirsiniz.
-Herhangi bir resminizi ya da resimler klasörünüzü slayt gösterisi şeklinde, tablo olarak 4 duvardan birine yerleştirebilirsiniz.
-Programda bulunan facebook ve twitter uygulamalarıyla masaüstünden facebook ve twitter hesaplarınızı kontrol edebilirsiniz.
-İstediğiniz zaman programı sonlandırarak eski masasüstünüze dönebilirsiniz.
Programı indir


How to Organize Your Desktop with BumpTop

Yunus Ertürk

Uzun süre kurumsal firmalarda web tasarımı ve dijital pazarlama üzerine çalıştıktan sonra aktif iş yaşantısını freelance olarak sürdürmekte. Dijital pazarlama, sosyal medya, görsel sanatlar seveni ve araştırmacısı. Twitter ya da facebook üzerinden ulaşabilirsiniz.

2 Comments

  1. web siteniz çok güzel olmuş ellerinize sağlık gerçekdende hiç bir yerde bulamayacağımız bilgileri veriyorsunuz. Emeğinize teşekkürler.

Leave a Reply

 

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.