Kurumsal Nakliyat Firmaları

İstanbul ve Ankara gibi metropollerde evden eve nakliyat artık anlık bir iş haline dönmüş durumdadır.Evden eve nakliyat sektörü de hızlı gelişmekte ve her geçen gün sayıları artan nakliyat firmaları türemektedir.
Malesef bir çok nakliyat firması da kurumsallaşamamıştır. Kurumsal nakliyat firmaları için size tavsiye edebilceğimiz birkaç nakliyat firması İstanbul Cihan evden eve nakliyat – Ankara Oral Evden eve nakliyat-Türkiyenin en çok ziyaret edilen evden eve nakliyat platformu evdeneve.gen.tr evden eve sektöründe ki tek blog sitesi Zaman nakliyat…

Yunus Ertürk

Uzun süre kurumsal firmalarda web tasarımı ve dijital pazarlama üzerine çalıştıktan sonra aktif iş yaşantısını freelance olarak sürdürmekte. Dijital pazarlama, sosyal medya, görsel sanatlar seveni ve araştırmacısı. Twitter ya da facebook üzerinden ulaşabilirsiniz.

23 Comments

 1. İstanbul Evden Eve Nakliyat yasinoğlu nakliyat bence bu sektörde sizlerinde dilinde olan bir firma

 2. evden eve nakliye firmasi Baştürk nakliyat

 3. Evden eve nakliyat özen gösterilmesi gereken bir iştir. denge naliyat yılların vermiş olduğu deneyimle ev taşımada sektörün lider ismi haline gelmiş konumdadır.beylikdüzü evden eve nakliyat denilince akla ilk gelen isim olan denge nakliyat evinizi büyük bir ttiizlik ve özenle taşımaktadır. Baştan sona kadar yapılacak tüm işlemler bir strateji çerçevesinde hesaplanarak yapılır.

 4. rekabet her zaman basarıyı getırır hayırlı ısler meslekdaslarım.

 5. ben sadece düzgün emeğe ve helal kazanca başarılar dilemekteyim !!!

 6. Allah herkese helal lokma nasip etsin sağolun hocam

 7. Evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, depolama, şehirlerarası nakliyat gibi bir çok alanda kendinı kanıtlamış olan ipektur nakliyat ltd şti sizlere hizmet etmekten onur duyar.

 8. Emeğinize sağlık paylaşımlar için teşekkürler.

 9. Maltepe evden eve nakliyat firmaları tavsiye yönetirmisiniz.

 10. evden eve nakliyat hizmetlerinde dayanışma ve sağduyulu yaklaşım olsa sektörün gelişi büyüme olarak büyük bir kademe alacak

  evden eve nakliyat, florya evden eve nakliyat, başakşehir evden eve nakliyat

 11. Çalışmalarınızda başarılar dilerim…

 12. iyibir çalışma olmuş elerinize sağlık admin

 13. Eser nakliyat olarak güzel bir çalışma olmuş.

Leave a Reply